Powered by Smartsupp
Virivkyonline.sk

Vírivky pre 4 až 5 osôb

Objavte kúzlo akrylátových víriviek pre 4 osoby alebo 5 osôb z našej ponuky a premeňte svoj domov alebo záhradu na pravú oázu relaxácie. Tieto stredne veľké vírivky sú ideálnou voľbou pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí hľadajú komfort, pohodu a nezabudnuteľné chvíle spoločne stráveného času. 

Naše vírivky ponúkajú špičkový výkon a jednoduchú obsluhu. Riadiaca jednotka Balboa zaisťuje spoľahlivú a efektívnu prevádzku, zatiaľ čo energeticky úsporné čerpadlá a vysokokvalitná izolácia minimalizujú prevádzkové náklady.

 

Každá vírivka pre 4 až 5 osôb má k dispozícii niekoľko farebných variánt. 

DOPRAVA + MONTÁŽ  + OTESTOVANIE a ZAUČENIE u nás máte v cene.

 

Termokryt + schodíky k vírivke v cene!

Ku každej objednávke na vírivku máte DARČEK! 

Cena

57997999
157997999
Vírivka Model SPLIT 200x200x90cm - Elegancia a Komfort v Harmonickom Dizajne (Farba Antracit(MIDNIGHT OPAL))
ZADARMOZADARMO €8 999 –35 %
€5 799

Predstavujeme vírivku SPLIT - priestrannú 5-miestnu s rozmermi 200x200x90cm. Tento model sa môže pochváliť značnou hĺbkou spolu s tromi pohodlnými polohami na sedenie a dvoma...

213/ZLA
Vírivka Model SPRINGS 210x210x92cm - Kúpeľný Zážitok a Štýlový Dizajn pre Každý Domov (Farba Antracit(MIDNIGHT OPAL))
Novinka Viac farieb skladom
€15 000 –58 %
€6 199

Predstavujeme vírivku Springs, ideálny prírastok pre každého, kto túži po luxusnej oáze relaxu v súkromí svojho domova. S rozmermi 210x210x92 cm je táto vírivka navrhnutá tak,...

222/ZLA
Vírivka SPLIT Extratherm 200x200x90cm - Energeticky Efektívny Model s Moderným Komfortom (Farba Antracit(MIDNIGHT OPAL))
Tip Viac farieb skladom
ZADARMOZADARMO €8 999 –30 %
€6 299

Model SPLIT je pre 5 osôb. Má dobrú dostatočnú hĺbku, 3 sedadlá a 2 miesta na ležanie pre väčšie pohodlie a relaxáciu. Možnosť výberu farby obloženia a akrylu z fotogalérie.

44/ZLA
Life siva
Tip
€6 400

Vírivka LIFE 220x220x90cm predstavuje spojenie jednoduchosti a elegance za dostupnú cenu. Jej efektívnu a energeticky úspornú prevádzku zabezpečuje sofistikovaný americký systém...

57/ZLA
NEW MAXIMUS PERLET MRAMOR 10
Akcia Tip Viac farieb skladom
€15 000 –46 %
€7 999

Vírivka New Maximus je luxusný wellness produkt, ktorý ponúka špičkové parametre a nadštandardné vybavenie. S rozmermi 230 x 230 x 97 cm a počtom trysiek až 136 ks poskytuje...

21/ZLA
5 položiek celkom

Vyberte si kvalitnú škrupinu s poriadnou izoláciou

Škrupina vírivky je vyrobená z vysokokvalitného amerického povrchu ARISTECH ACRYLICS, ktorá je odolná voči vonkajším vplyvom a má antibakteriálny povrch pre jednoduchú údržbu. Na výber máte množstvo farebných variant a taktiež si môžete zvoliť farbu aj termokrytu, ktorý je v cene!

Vírivky majú inovatívny systém ozónovej dezinfekcie

Čistota vody v akrylátových vírivkách Platinum Lech Spa je zabezpečená vďaka inovatívnemu systému ozónovej dezinfekcie a špičkovému filtračnému systému. Každý model je vybavený ozonátorom pre efektívnu dezinfekciu, pričom unikátny mixér a vstrekovač zvyšujú efektivitu ozónu, čo minimalizuje potrebu chemických prípravkov. Týmto prístupom dosahujeme vodu, ktorá je nielen čistá, ale aj bezpečná a príjemná pre kožu.

Vírivky obsahujú tiež pokročilý filtračný systém s nezávislým obehovým čerpadlom, ktoré zabezpečuje tichú a efektívnu filtráciu vody na udržanie jej neustálej čistoty. Použitie antibakteriálnych filtrov navyše podporuje hygienu a čistotu vody. Vďaka týmto technológiám poskytujú naše vírivky s riadiacou jednotkou Balboa vodu vždy čistú, sviežu a pripravenú na relax.

Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke na Vírivku
Doprava Grátis
Doprava a montáž Vírivky Zdarma
po celom Slovensku
rýchle dodanie
Rýchle dodanie
pre vírivky skladom
Späť do obchodu