Powered by Smartsupp
Virivkyonline.sk

Vírivka LIFE 220x220x90cm - Príjemný Komfort a Štýl pre 5 Osôb

Vírivka LIFE 220x220x90cm predstavuje spojenie jednoduchosti a elegance za dostupnú cenu. Jej efektívnu a energeticky úspornú prevádzku zabezpečuje sofistikovaný americký systém Balboa, USA. S cieľom poskytnúť maximálny komfort, ponúkame bezplatné príslušenstvo vrátane elegantných schodíkov a termokrytu, spolu s profesionálnou montážou a odborným zaškolením.

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 57/ZLA 57/ANT 57/SAH 57/ODY 57/OCE 57/ZAF 57/BIE Zvoľte variant
€6 400
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke na Vírivku
Doprava Grátis
Doprava a montáž Vírivky Zdarma
po celom Slovensku
rýchle dodanie
Rýchle dodanie
pre vírivky skladom

Vírivka LIFE 220x220x90cm

Naša exkluzívna vírivka LIFE je vybavená všetkým, čo potrebujete pre dokonalý relaxačný zážitok. S rozmermi 220 x 220 x 90 cm a počtom trysiek 57ks, z toho bodové masážne trysky: 47ks a perličkový kúpeľ - trysky: 10ks, ponúka pohodlie a luxus v jednom balení.

Prémiové materiály a technológia

Vana je vyrobená z antibakteriálneho materiálu Aristech Acrylic (USA), ktorý zaručuje dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Vírivka je vybavená dvoma čerpadlami s výkonom 2,2 kW 3HP a úsporným obehovým čerpadlom s výkonom 0,5 kW. Integrovaná ochrana proti zamrznutiu a kúrenie s výkonom 3,0 kW BALBOA USA zaručujú bezproblémové používanie počas celého roka.

Úsporné a inteligentné funkcie

Vírivka je vybavená ozónovou dezinfekciou vody, pevným izolačným dnom a extra izoláciou tela vírivky pre maximálnu energetickú účinnosť. LED osvetlenie pod vodou a LED osvetlenie hladiny vody s 18ks pridávajú atmosféru a estetický zážitok. Systém SpaTherm a programovateľná filtrácia, ktorú môžete ovládať aj pomocou aplikácie, zaručujú úsporu energie a jednoduchú manipuláciu.

Prémiové ovládanie a doplnky

Vírivka je vybavená špičkovým americkým ovládacím a riadiacim systémom BALBOA, najlepším a najspoľahlivejším systémom na trhu. Displej BALBOA TP600 umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie. K vírivke dostanete ako darček Bluetooth reproduktor. Vírivka má tiež 3 x tryskovú fontánu, 3 opierky hlavy a chrómové kryty trysiek.

Montáž a servis

Cena zahŕňa dopravu, montáž, spustenie a zaškolenie. Ponúkame tiež bezplatnú úvodnú konzultáciu. Elektrické požiadavky pre inštaláciu sú: odporúčané pripojenie 400V, istič 3x16A, elektrický kábel CYKY 5×2,5 prúdový chránič C. Vírivka je dostupná v rôznych farbách.

 

Späť do obchodu