Powered by Smartsupp
Virivkyonline.sk

Luxusný Model MONAKO 230x215x97cm - Exkluzívna Vírivka pre 6 Osôb

Tento luxusný model vírivky ponúka miesto pre až 6 ľudí, vďaka čomu je ideálnym riešením pre veľké rodiny alebo skupiny priateľov. S rohovými LED svetlami a neuveriteľných 172 tryskami, táto vírivka poskytuje ultimátne potešenie a relaxáciu. Navyše, cena zahŕňa aj nadštandardné vybavenie, čo robí tento model ešte atraktívnejším!

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 56/ZLA 56/MRA 56/ANT 56/SAH 56/ODY 56/OCE 56/ZAF 56/BIE Zvoľte variant
€13 000 –38 % €7 999
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke na Vírivku
Doprava Grátis
Doprava a montáž Vírivky Zdarma
po celom Slovensku
rýchle dodanie
Rýchle dodanie
pre vírivky skladom

LUXUSNÝ Model MONAKO 230x215x97cm 6osôb je vybavený nadštandardným antibakteriálnym filtračným systémom a zabudovaným originálnym systémom podávača Aromaterapie vo vírivke. Tento luxusný model ponúka množstvo výhod, ktoré sú u nás zahrnuté v cene:

  • TERMOKRYT
  • Extra zateplenie základovej dosky
  • PEVNÉ SCHODÍKY
  • INŠTALÁCIU, SPUSTENIE, ZAŠKOLENIE, DOPRAVU

Rozmer tohto modelu je 230 x 215 x 97cm a obsahuje 172 trysiek. Ponúka perličkový kúpeľ s ohrevom vzduchu a 18 trysiek. Materiál vane je antibakteriálny Aristech Acrylic (USA). Ponúkame bezplatnú úvodnú konzultáciu.

Vírivka je vybavená piatimi čerpadlami:

  • Čerpadlo 1: 2,2 kW 3HP
  • Čerpadlo 2: 2,2 kW 3HP
  • Čerpadlo 3: 2,2 kW 3HP
  • Čerpadlo 4: úsporné obehové čerpadlo s výkonom 0,5 kW
  • Čerpadlo 5: Vzduchové čerpadlo 900Wat

Model je tiež vybavený integrovanou ochranou proti zamrznutiu, kúrením 3,0kW BALBOA USA, ozónovou dezinfekciou vody, pevným izolačným dnom + extra izoláciou tela vírivky + extra izoláciou obloženia vírivky. LED osvetlenie pod vodou a LED osvetlenie hladiny vody sú zahrnuté, rovnako ako 2 x výsuvné LED fontány a osvetlené opierky hlavy (5ks).

Filtráciu je možné programovať aj pomocou aplikácie. Model je vybavený špičkovým Americkým ovládacím a riadiacim systémom BALBOA, ktorý je považovaný za najlepší a najspoľahlivejší systém na trhu – bezporuchový. Displej BALBOA TP600 je súčasťou balíčka, rovnako ako zľava za wifimodul.

Ako exkluzívny darček dostanete Bluetooth speaker zdarma. Trysky sú vyrobené z nerezovej ocele.

Elektrické požiadavky: Pripojenie 380V, Istič 20A/3P/B, Prúdový chránič 25A/4P/30 mA, elektrický kábel CYKY-J 5×4mm. K vírivke je potrebné priviesť prídavné zemnenie podľa normy STN. Vírivka musí byť umiestnená na rovine, ideálne priestor okolo vírivky min. 0,5m , dlžka kábla min. 4 m v rohu na zemi kde má byť vírivka umiestnená.

Model je vybavený úsporným SpaThermSystémom pre úsporu energie.

Späť do obchodu