Zazimovanie vírivky

Zazimovanie vírivky

Pre tých, ktorí žijú v chladnom podnebí, je použitie vonkajšej vírivky v zamrznutých zimných mesiacoch luxusným zážitkom. Nie je lepší spôsob, ako zahriať svoje telo a ducha pri mínusových teplotách, ako dekadentným máčaním v horúcej vode. Vaša vírivka môže byť tiež ideálnym miestom na sviatočné stretnutia so svojou rodinou alebo niekoľkými blízkymi priateľmi. Ak ste vlastníkom vírivky, viete to pravdivo: Zima je ideálne ročné obdobie na používanie vašej vírivky.Ak však vaša vírivka bude v zimných mesiacoch nečinná - napríklad ak máte v pláne stráviť sezónu dovolenkou v teplejšom podnebí - môžeme vám vopred ukázať, ako môžete vírivku zazimovať. Dodržiavaním týchto krokov a tipov môžete chrániť svoju vírivku počas dlhej chladnej zimy a zaistiť tak jej vynikajúci pracovný stav.

149 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Ak plánujete stráviť väčšinu zimy doma, je najlepšie, aby bola vaša vírivka neustále v chode a naplnená horúcou vodou, ktorú testujete a ošetrujete podľa svojho obvyklého harmonogramu, aj keď neočakávate, že ju budete často používať . Energeticky účinné modely víriviek vyžadujú minimálny výkon elektriny, aby zostali neustále vyhrievané, a to aj v chladnom počasí , zatiaľ čo zimovanie vírivky môže byť komplikovaný proces. Z dlhodobého hľadiska nemusí čas a úsilie vynaložené na zimovanie vašich kúpeľov stáť za tých pár eur, ktoré ušetríte na účte za elektrinu.

 

Ak však aj napriek tomu si chcete vírivku zazimovať tak nás neváhajte kontaktovať.

 

Cena za dopravu je 0,20,€ za km , tam aj späť

Zazimovanie obsahuje tieto úkony-

Demontáž bočných panelov 

vypustenie vody z potrubia

vypustenie vody s čerpadiel

vysušenie povrchu vírivky

kontrola spojov potrubia

montáž obloženia

 

k vírivke je potrebné zabezpečiť -

voľný prístup minimálne 1 m do okola alebo túto možnosť po vypustení bez nutnosti použitia stroja.

elektrické pripojenie na 220volt do 5 m od vírivky

prívod a odpad vody

 

za čistenie vírivky sa účtuje suma 30 eur s Dph v prípade záujmu.

cena zahrňa čistenie a dezinfikovanie potrubia a povrchu vírivky.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.